Головна » 2021 » Грудень » 13

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у ліцеї  проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства».

Шкільна акція розпочалась з опитування «Що ти знаєш про насилля», яке провели лідери учнівського самоврядування разом із соціальним педагогом  та проведення інформаційної  акції «Мій улюблений світ без насильства» з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок.

З учнями 8-Б та 9-Б  класів пройшло заняття з шкільним офіцером поліції на тему " Запобігання насильству над дітьми"

Представники міністерства преси  поширили  серед учнів школи інформаційні лис ... Читати далі »

Переглядів: 166 | Добавив: nataliaklimuk18 | Дата: 13.Гурд.2021 | Коментарії (0)