Головна » 2021 » Грудень » 15

У нашому закладі вже традиційно у ці передсвяткові дні проходила виставка учнівських  поробок  "Новорічна майстерня", на якій у всій зимовій красі було представлено розмаїття новорічних прикрас та композицій. Новорічні поробки діти готували самостійно і разом з батьками.
Кожна робота неповторна та особлива, адже кожна родина залишила в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки. Всі, хто завітав на нашу виставку, були вражені творчістю, фантазією, різноманіттям матеріалів, з яких були виготовлені новорічні композиції.
Переможців  шкільного конкурсу було визначено журі, а кращих 5  робіт були відправлені для участі у міській виставці-конкурсі «Новорічна композиція».
... Читати далі »

Переглядів: 857 | Добавив: nataliaklimuk18 | Дата: 15.Гурд.2021 | Коментарії (0)