Гурток «Футбол»

Керівник гуртка Жук Роман Григорович

Основна мета гуртка -  формування стійкого інтересу до занять футболом, забезпечення різнобічної фізичної підготовки вихованців.

Основний зміст – посилення  уваги до розвитку швидкості, спритності й координації рухів, оволодіння технічними прийомами, що найчастіше і ефективно застосовують у грі у футбол, основами індивідуальної, групової й командної тактики гри згідно правил, участь у змаганнях із футболу та міні-футболу, зміцнення здоров’я дітей, усунення недоліків у їхньому фізичному розвитку.

Невід’ємною частиною розвитку і становлення особистості в дитячому та підлітковому віці є фізичне виховання. Спортивні ігри – один із провідних засобів фізичного виховання й розвитку дітей та учнівської молоді. Однією з найпопулярніших спортивних масових ігор, що набула широкого розповсюдження в нашій країні та світі, є футбол.

Активна участь у шкільних, міських та обласних змаганнях «Шкіряний м’яч»