Вокальний гурток естрадної пісні «Сонечко»

Однією з важливих складових системи освіти України є позашкільна освіта, спрямована на забезпечення творчого, інтелектуального, духовно­го і фізичного розвитку дітей у вільний від навчання час. Основною формою роботи з ними є гуртки. Наш гурток «Сонечко» є початковим. Тому що нам по 8-9 років.

Програма роботи колективу естрадної пісні є надзвичайно актуаль­ною, оскільки сучасна естрадна пісня стала найпопулярнішим музичним жанром. Під час занять у колективі діти отримують необхідні знання у га­лузі світової та української культури, акторські навички та навички вільного спілкування з аудиторією, уміння досконало володіти голосовим апаратом.

Ми вчимося і концертуємо! І не тільки в рідній школі, але і в Будинку людей похилого віку. Ми учасники різноманітних конкурсів. Нам подобається дарувати людям радість. Ось такі ми «Сонечки»!