Матеріально-технічна база

Ліцей №11 м. Ковеля розміщений в одному корпусі. Загальна площа 6181,71 кв.м.

Кількість зайнятих кімнат - 39.

Навчання в І та ІІ зміни - 1174 учнів :

І зміна - 1-2, 8-11 класи - 766 учнів.

ІІ зміна - 3-7 класи - 408 учнів

Ліцей знаходиться у комунальній власності. Стан будівлі - задовільний. Освітлення відповідає санітарно-технічним вимогам. Середня наповнюваність класів по закладу складає 28,7 учнів.Для здійснення освітнього процесу у ліцеї наявна сучасна матеріально-технічна база, яка дає можливість вирішувати усі важливі питання соціального та особистісного розвитку учнів, використовувати засоби інформаційно-комунікаційних технологій.

Навчальні кабінети ліцею

Початкові класи – 14 кабінетів, розміщені на 1-3-ому поверхах.

Кабінети забезпечені необхідними робочими місцями для індивідуальної, групової та колективної роботи. Забезпечений поділ на осередки для різних видів роботи та відпочинку учнів (осередки навчання, читання, забезпечення наочності та навчальних матеріалів, експозиції, робоче місце вчителя).

Енергомічні меблі (меблі різних ростових груп, наявні підставки для приладдя на стільниці, спинок та сидінь).

Немає надлишкового нагромадження.

Дотримується баланс у візуальній стимуляції (пастельні кольори, доцільно використана наочність тощо).

Розумно використані поверхні стін.

Наявні місця для відпочинку дітей під час перерв.

Усі педагоги забезпечені оргтехнікою: ноутбуками, телевізорами, принтерами, ламінатором.

Наявні сучасні туалетні кімнати для учнів початкової школи.

Навчальні кабінети середньої та старшої школи:

української мови і літератури (2)

іноземної мови – англійської (4)

інформатики (3)  (два з них із додатковим приміщенням для роботи вчителів)

математики (2)

географії (з додатковим приміщенням для роботи вчителів)

історії (з додатковим приміщенням для роботи вчителів)

фізики (з лаборантською)

хімії (з лаборантською)

біології (з лаборантською)

захисту України (із кімнатою для зберігання зброї)

основ здоров’я

музики (з додатковим приміщенням)

польської мови (з додатковим приміщенням для вчителів)

майстерня обслуговуючої праці

слюсарна майстерня

токарна майстерня

Навчальні кабінети обладнані відповідно до вимог нормативних документів. Робочі місця педагогічних працівників в основному оснащені технічними засобами навчання – комп’ютерною, проекційною, копіювальною технікою. Щорічно проводяться ремонтні та оздоблювальні роботи, інвентаризація обладнання та матеріалів. Приміщення та територія ліцею відповідають усім санітарно-гігієнічним вимогам щодо навчальних закладів.

Також наявний кабінет соціально-психологічної підтримки учнів, логопедичний кабінет, кабінет директора, кабінет секретаря, 3 кабінети заступника директора, 2 приміщення для технічного персоналу, гардероб, 2 роздягальні для учнів. До послуг учнів кімната учнівського самоврядування, актова зала, музей історії школи, ресурсна кімната з доступом до мережі інтернет, бібліотека з читальною залою, медичний кабінет, відповідно обладнані.

Наявна учительська кімната, оснащена ноутбуками, копіювальною технікою, необхідною для роботи вчителя. Мережа Інтернет (Wi-Fi) доступна в усіх приміщеннях закладу.

У закладі наявні: спортивна зала, атлетична зала, спортивний майданчик, до якого входять:

футбольне поле,

гімнастичне містечко,

волейбольний майданчик (2),

баскетбольний майданчик (2).

У ліцеї організоване гаряче харчування для усіх здобувачів освіти.  Харчоблок обладнаний згідно санітарно-гігієнічних вимог.

Обідній зал на 220 посадочних місць.

Харчування учнів І-ої та ІІ-ої зміни відбувається згідно графіка.

Матеріально-технічна база закладу щороку поповнюється за рахунок коштів державного бюджету та коштів, не заборонених законодавством

Територія ліцею - 3га огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана закладу, використовується за призначенням. Приміщення закладу знаходиться під цілодобовою охороною та відеонаглядом.