Склад учнівського парламенту

Голова Міністерства охорони здоров’я і туризму – Думич Юрій , 11-Б клас

Голова Міністерства культури і відпочинку – Стречен Ангеліна, 11-Б клас

Функції керівних органів:

Президент - планує і веде засідання учнівського самоврядування; розподіляє завдання між активом; співпрацює з директором школи. виконує функцію зв'язку між учнями й адміністрацією школи, вчителями і місцевою громадою; відповідає за підготовку майбутніх керівників самоврядування в школі. Є лідером!

Заступник президента - організовує діяльність самоврядування; веде документацію (план роботи, плани проведення заходів тощо);  контролює виконання рішень та інформує про це членів учнівського самоврядування, у разі відсутності президента виконує його обов'язки.

Міністерство внутрішніх справ - надає допомогу педагогічному колективу школи у вихованні свідомої дисципліни, дотримані учнями правил для учнів; призначає відповідальних за дотримання дисципліни та порядку,відвідування учнями школи; організовує чергування на вечорах; контролює відвідування уроків учнями, які перебувають на обліку.

Міністерство екології - організовує та проводить екологічні акції, заходи, конкурси, вікторини; залучає учнів школи до активної природоохоронної діяльності; спрямовує свою діяльність на озеленення класних кабінетів, шкільного подвір'я.

Міністерство преси – інформує учнів школи про всі події шкільного життя, готує і видає радіогазети; випускає тематичні стінгазети у шкільну газету «Парта» до знаменних дат; готує і проводить інформаційні хвилинки.

Міністерство добрих справ – здійснює соціальний захист і організовує допомогу учням з бідних родин, сиротам; надає допомогу ветеранам війни і праці, людям похилого віку; піклується про молодших школярів.

Міністерство охорони здоров’я і туризму – пропагує здоровий спосіб життя; проводить спортивно-масову роботу; залучає учнів до участі в роботі спортивних секцій; проводить туристичну роботу (змагання, екскурсії)

Міністерство культури і відпочинку – організовує оформлення школи і класних кімнат; несе відповідальність за утримання і підготовку програми художньої частини і програму дозвілля; залучає учнів до участі у вечорах, екскурсіях.

Голови міністерств ліцею 5-11 класів у 2023-2024 н.р.