Головна » 2021 » Жовтень » 11

В рамках Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху “Увага! Діти на дорозі!” та з метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, а також привернення уваги до проблеми безпеки дітей на дорозі, у ліцею №11 м.Ковеля у період з 08.09.2021 р. по 08.10.2021 р. буди проведені такі заходи:

• Відеолекторій «Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів!
  • Тематичні виховні години та бесіди : «Знай  та вивчай правила дорожнього руху», осбливу увагу приділяли вивченню правил дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів
  • Профілактичні заходи представників Управління Національної поліції (інспектор зв'язків з громад.ВОКС м.Ковеля лейтенант пол ... Читати далі »
Переглядів: 936 | Добавив: nataliaklimuk18 | Дата: 11.Жовт.2021 | Коментарії (0)