Головна » 2021 » Жовтень » 11 » "Увага! Діти - на дорозі!"
"Увага! Діти - на дорозі!"

В рамках Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху “Увага! Діти на дорозі!” та з метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, а також привернення уваги до проблеми безпеки дітей на дорозі, у ліцею №11 м.Ковеля у період з 08.09.2021 р. по 08.10.2021 р. буди проведені такі заходи:

• Відеолекторій «Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів!
  • Тематичні виховні години та бесіди : «Знай  та вивчай правила дорожнього руху», осбливу увагу приділяли вивченню правил дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів
  • Профілактичні заходи представників Управління Національної поліції (інспектор зв'язків з громад.ВОКС м.Ковеля лейтенант поліції Дмитрук О.О.)
  • Розважально - пізнавальні заходи з вивчення та закріплення Правил дорожнього руху: вікторина з учнями 2-3-их класів на тему "Безпека - це життя"; квест за участю учнів 4-их класів "Знавці правил дорожнього руху"; лялькова вистава для учнів 1-их класів "Лісова школа дорожнього руху"
  • Практичне заняття «Знаю, вмію, врятую»
  • Цільові профілактичні заходи «Дитина – пасажир», «Живи цікаво та безпечно»
  • Тематичні заходи з учнями : акція з перевірки наявності світловідбивальних елементів на шкільному інвентарі або одязі серед учнів 5-6-их класів; випуск і розповсюдження серед учнів інформаційних буклетів про правила безпечної їзди на велосипеді (7-мі класи).
  • Учнівське патрулювання (учні 9-11-их класів) на ділянці в'їзду на територію ліцею з метою контролю щодо дотримання правил дорожнього руху водіями автотранспортних засобів

Переглядів: 948 | Додав: nataliaklimuk18 | Рейтинг: 0.0/0