Головна » 2021 » Жовтень » 08

За вікнами осінь... Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів.

Щорічно в нашій школі проходить конкурс-виставка осінніх композицій з природного матеріалу . У ній взяли участь учні 1-11 класів. Метою виставки є розвиток творчості серед учнів школи, виховання любові до рідної природи. Школярі творчо підійшли до такого заходу і створили оригінальні композиції на осінні мотиви.

Матеріалами для втілення творчих фантазій були осінні дари природи: фрукти, овочі, мох, гриби, квіти, листя, гілки дерев, які допомогли створити яскраві букети, лісову поляну, казковий двір, фігурки тварин, ляльок, та багато інших захоплюючих виробів. ... Читати далі »

Переглядів: 152 | Добавив: nataliaklimuk18 | Дата: 08.Жовт.2021 | Коментарії (0)