Головна » 2014 » Грудень » 19

Нещодавно увага освітян міста Ковеля була прикута до нашого навчального закладу. Упродовж чотирьох днів у стінах школи проходив обласний фінал конкурсу «Вчитель року-2014» у номінації «Образотворче мистецтво». Десять найкращих учителів з різних куточків Волині: Луцька, Іванич, Горохова, Турійська, Маневич, Каменя-Каширського, Ковеля, Рожищ, Старої Вижви виборювали право називатись переможцем.
У рамках конкурсу молоді й досвідчені фіналісти змагались на рівних. Вони проводили майстер-класи, давали уроки. Діти, котрим випала честь побувати на конкурсних уроках, були у захваті. Учителі ж, у свою чергу, дякували учням за активність і підтримку. Та все ж, конкурс залишається конкур ... Читати далі »

Переглядів: 603 | Добавив: eurocomp | Дата: 19.Гурд.2014 | Коментарії (0)