Головна » 2014 » Грудень » 11

05 грудня 2014 року у закладі відбувся шкільний етап  конкурсу-захисту наукових робіт слухачів шкільного наукового осередку учнів «Пошук». Метою конкурсу є залучення інтелектуально-обдарованої учнівської молоді до наукових досліджень, сприяння професійному самовизначенню, зміцненню зв’язків між педагогами та учнівською молоддю.

Хочеться відмітити високу результативність роботи у даному напрямку випускника 11 класу Бабарики Станіслава. Ним було представлено два наукові дослідження «Доцільність використання роботизованих систем для модернізації існуючого промислового обладнання на прикладі приставки «Тезей»» (секція робототехніки) та «Використання теореми Штольца для знаходження границі послідовності» (секція математики). Гідно захистили свої наукові дослідження учень 1 ... Читати далі »

Переглядів: 545 | Добавив: ADMIN | Дата: 11.Гурд.2014 | Коментарії (0)