![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s11349439.jpg)
13-го листопада на базі нашого НВК проходив обласний семінар вчителів польської мови на тему «Розвиток мовленнєвої компетенції учнів у процесі вивчення польської мови». У роботі семінару взяли участь 23 вчителі польської мови із різних шкіл області. Відкривала семінар методист ВІППО Брондарчук Л.М, яка ознайомила присутніх із програмою та завданням семінару.
Методист управління освіту виконавчого комітету Ковельської міської ради Хлапук В.О. розповіла присутнім про вивчення польської мови учнями заг
...
Читати далі »