![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/0/s85393937.jpg)
2 червня 2014 року делегація нашої школи у складі десяти учнів 7-Б, 8-Б, 8-В класів та трьох керівників (Демчини О. С., Сметюх А. М., Куліковської А. П.) мала чудову нагоду стати учасником проекту «Дай руку Україні» реалізація якого відбулася в місті Бжег Дольний. Метою дружньої зустрічі НВК «ЗОШ № 11-ліцей» м. Ковеля та ліцею ім.Й. Оссолінського було обмін досвідом з питань самоврядування учнів, знайомство з традиціями та звичаями наших народів.
Візит показав, якою цікавою і потрібною є наша співпраця. Упродовж тижня
...
Читати далі »