![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/0/s56248658.jpg)
Ще у квітні у нашій школі стартувала передвиборча кампанія на пост президента учнівської республіки. У першому турі виборів взяло участь дев’ятеро кандидатів. За найбільш набраною кількістю голосів до другого туру потрапило троє учнів: Сіховський Владислав (9-Б клас), Смітюх Олеся (10 клас) та Кудлай Юлія (9-Б клас).
25 квітня учні та вчителі прийшли в актову залу школи для того, щоб взяти участь у другому турі. Вибори пройшли чесно та прозоро.
За результатами підрахунків Сіховський Влад отримав 94 голоси виборців, Смітюх Олеся -108 голосів, Кудлай Юля -120 голосів, 4 бюлетні визнано недійс
...
Читати далі »