Головна » 2021 » Жовтень » 7 » Зупинимо булінг разом
Зупинимо булінг разом

З 27 вересня по 01 жовтня у школі пройшов Всеукраїнський  тиждень з протидії булінгу. Упродовж тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про булінг (цькування) та відповідальності за вчинення насилля. Діти почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту. Учні початкових класів з цікавістю працювали на практичному занятті « Добро починається з тебе»(4 класи) та «Що треба робити, щоб світ став добрішим» (2 класи).

Педагоги ліцею спрямували свою роботу так, щоб кожен учасник освітнього процесу почував себе захищеним, поважав свої права та інших, вчився безконфліктного спілкування. Бути гарною людиною – це добра звичка і прищеплювати її треба з малечку.

Переглядів: 168 | Додав: nataliaklimuk18 | Рейтинг: 0.0/0