Головна » 2021 » Грудень » 21 » З 6-го по 17 грудня 2021 року у ЗЗСО Ліцей №11 м. Ковеля проходив декадник вчителів.

З 6-го по 17 грудня 2021 року у нашому навчальному закладі  проходив декадник вчителів професійної спільноти: фізичної культури, трудового навчання , музичного та образотворчого мистецтва і «Захист України».  Впродовж декадника були проведені позакласні заходи, в яких брали участь учні та вчителі ліцею, а саме:

змагання «Курс молодого бійця» (учні 8-их, 9-их класів);

спортивні змагання «У спортивних мами й тата – спритні хлопчики й дівчата» ( учні, батьки 5-их класів);

«Cool games» -  змагання між учнями  10-11 -их  класів та вчителями  ліцею;

«Богатирські ігри» (учні 6-их,  7-их класів).

Учні 5-го Б класу  разом з класним керівником Олексюк С.Л.  побували на "Андріївських вечорницях".

Також  були проведені  майстер-класи, які відвідали   учні та вчителі  навчального закладу:

«Новорічна прикраса в японській техніці «кімекомі»,

«Виготовлення  об'ємного сніговика  Олафа технікою торцювання»,

«Петриківський розпис».

Учні 5-их -9-их класів взяли участь у виставці -конкурсі  учнівських робіт «Бал-маскарад 2022»,   а учні  7-их та 8-их класів змогли перевірити в онлайн-вікторині  свої знання з  фізичної культури, трудового навчання та предметів естетичного циклу.

Відеоролики, посилання на них :

«Cool games»

«Богатирські ігри» частина 1

«Богатирські ігри» частина 2

«Новорічна прикраса в японській техніці «кімекомі»

«Петриківський розпис»

«Андріївські вечорниці.»

«майстер-класу «Виготовлення  об'ємного сніговика  Олафа технікою торцювання»

Переглядів: 280 | Додав: matroskin | Рейтинг: 0.0/0