Головна » 2014 » Грудень » 18 » Посвята в ліцеїсти
Посвята в ліцеїсти

12 грудня у стінах нашої школи відбулася церемонія посвяти в ліцеїсти учнів 10 класу. Свято було приурочене дню пророка Наума – покровителя розуму, знань та доброчинства.

В актовій залі зібралися педагоги, учні 8-их, 9-их класів, батьки, аби в урочистій обстановці десятикласники склали присягу ліцеїста. Із вступним словом-привітанням до усіх присутніх звернулася директор закладу Галина Олексіївна Сидорук. Вона ж вручила десятикласникам пам’ятки ліцеїста та символічні нагрудні знаки. Також з побажаннями з честю нести почесне звання ліцеїста звернулася до учнів мама ліцеїста Сіховська Наталія Миколаївна. Класний керівник Бешта Надія Яківна хлібом пшеничним на вишитому рушнику щиро вітала своїх вихованців зі святом.

Упродовж усього вечора присутні споглядали відео матеріали про життя класу, його будні та свята.

Переглядів: 618 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0