Головна » 2020 » Листопад » 16 » Міжнародний День толерантності
Міжнародний День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу у нашій школі відбувся День толерантності. Діти виготовляли стінгазети був оформлений стенд, учні долучилися до фотовиставки «Щасливий момент із життя класу», на початковій ланці була проведена весела перерва, діти знайомилися з поняттям «толерантність», грали в гру «Ввічливі слова», продовжували прислів’я про дружбу, розповідали про свої толерантні вчинки.
Метою проведення заходу до Дня толерантності було закликати всіх учасників освітнього процесу до миру, єдності та поваги один до одного.

Переглядів: 244 | Додав: nataliaklimuk18 | Рейтинг: 0.0/0