Головна » 2020 » Листопад » 25

З 25 листопада у ЗЗСО "Ліцей №11" м.Ковеля розпочалася щорічна акція "16 днів проти насильства", мета якої є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.
Сьогодні, лідери учнівського самоврядування разом із соціальним педагогом провели опитування «Що ти знаєш про насилля» та інформаційну акцію «Біла стрічка».
... Читати далі »

Переглядів: 284 | Добавив: nataliaklimuk18 | Дата: 25.Лист.2020

Цьогоріч ми співпрацюємо із ЗЗСО І-ІІІ ст. №12 та до Збройних сил України розпочинаємо благодійну акцію "Допоможи захисникам України". Запрошуємо долучитися усіх до хорошої справи та з 25.11 до 30.11 принести у 25 каб. ліцею №11 самі необхідні речі в зону АТО, а саме:
- засоби особистої гігієни (мило, шампунь, зубна паста, зубні щітки);
- каву; ☕
- теплі шкарпетки;
- шоколад;
Усім їм дуже приємно отримувати малюнки та листи, тому це також входить у акцію❤️
Ми надіємося, що спільними зусиллями та бажаннями зможемо додати нашим захисникам натхнення та подякувати за працю!
Переглядів: 217 | Добавив: makhnyukangelina | Дата: 25.Лист.2020 | Коментарії (0)