Головна » 2020 » Листопад » 23

Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день прав дитини. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини.
Метою проведення цього дня є захист прав дітей та розвитку середовища, дружнього по відношенню до дітей у всьому світі, шляхом діалогу і активних дій, благополуччя дітей у всьому світі, укріплення та розширення діяльності ООН в інтересах дітей, підтримки діяльності Дитячого фонду ООН.
У ЗЗСО «Ліцей №11 м.Ковеля» на паралелі 9-их класів було проведено гру-квест «Правовий лабіринт». Головною метою правового квесту є отримання знань про права дитини. Усі команди розпочинали із кімнати школяра. Після ознайомлення з правилами гри капітани команд отримали маршрутні листи у яких було заз ... Читати далі »

Переглядів: 388 | Добавив: nataliaklimuk18 | Дата: 23.Лист.2020 | Коментарії (0)