Головна » 2021 » Березень » 25

Слово Великого Кобзаря, народжений у 19ст., не втратило свого значення і сьогодні. Воно безсмертне, як і сам народ, що породив геніального митця.

Щорічно в березні в нашій школі відбуваються заходи, приурочені дню народження Тараса Шевченка. Проведення таких заходів - це  можливість ще і ще раз довести, що постать Кобзаря - це те джерело, з якого ми черпаємо віру, наснагу та любов.

Цього річ до народження Тараса Шевченка учні оформили інформаційну дошку "Тарас Шевченко -син України",провели радіолінійку приурочену пам'яті поета. За сприяння учнівського самоврядування було організавано відео-челендж. Учні 8-9 класів долучилися до інтерактивної гри "Тарас Шевченко: відомий і невідомий", переглянули відеофіль ... Читати далі »

Переглядів: 210 | Добавив: nataliaklimuk18 | Дата: 25.Бер.2021 | Коментарії (0)