![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s12731452.jpg)
Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня урочисто відзначається День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
Попри напружену ситуацію в Україні, все ж відбулося свято і у нашому навчальному закладі. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, для якого учні 11-го класу спільно з вчителями музики підготували чудову концертну програму та святкові вітання. Присутніх радували своїм співом учні усіх вікових категорій. Приємною несподіванкою для членів колективу стала церемонія «Учитель року», яку організували учні-випускники. На завершення свята дует у складі заступника директора з виховної роботи Сметюх Алли Миколаївни та учениці 9-Б класу Гусак Катерини подарував усім присутнім пісню «Моя Україна».
![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s48117046.jpg)
Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники школи від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.
![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s29548318.jpg)
![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s40497239.jpg)
![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s06490593.jpg)
![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s07336646.jpg)
![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s20801812.jpg)
![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s80454299.jpg)
![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s50336291.jpg)
![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s99241915.jpg) |