![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s99336558.jpg)
Ще однією хорошою традицією у нашій школі стало проведення осіннього благодійного ярмарку. Лише шкода, що цьогоріч він приурочений сумній події: усі виручені кошти школярі та вчителі вирішили передати для потреб військових, які беруть участь в АТО на Сході України.
Ми розуміємо, що багато грошей зібрати не можемо,- розповідає директор школи Галина Олексіївна. – Нам важливо, щоб наші хлопці, які перебувають у зоні АТО, знали, що вони нам не байдужі. Мета цієї ярмарки, яку проводимо під девізом «Україна єдина»,- зародити в дитячих душах добро й милосердя.
Школярі мали змогу продемонструвати свої кулінарні здібності, а креативу молоді не було меж: миттю розходились усі вироби, виготовлені власноруч нашими учнями та їхніми батьками. Шкільний вестибюль нагадував величезний вулик: біля столу кожного класу був великий ажіотаж. А асортименту запропонованих солодощів міг би позаздрити будь-який магазин. Кошти, а це 5 200 гривень, будуть витрачені на потреби АТО.
![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s29910311.jpg)
![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s92365572.jpg)
![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s02906981.jpg)
![](http://nvk11kovel.at.ua/_nw/1/s41074815.jpg)
Отож, поярмаркували на славу! |