Головна » 2020 » Травень » 7 » "Повір у себе і в тебе повірять інші" : конкурс творчості дітей з особливими потребами

Міський конкурс творчих робіт для дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші» відбудеться в Ковелі.
Мета заходу – виявлення творчо обдарованих дітей та молоді з особливими потребами, а також сприяння залученню їх до творчого життя суспільства

про проведення конкурсу творчих робіт

"Повір у себе і в тебе повірять інші"

Організатори конкурсу:

• Ковельський МЦСССДМ
  • Молодіжний центр “Місто ідей”

Мета проведення:

-   виявлення творчо-обдарованих дітей та молоді з особливими потребами, сприяння залученню їх до творчого життя суспільства, привертання уваги громадськості до даної категорії осіб.

Учасники конкурсу:

Діти до 18 років з особливими потребами.

Умови проведення конкурсу:

1. Вимоги до малюнку: без обмежень у форматі та розмірі, без обмежень у виборі  художніх матеріалів.
  2. На зворотному боці кожної роботи вказати прізвище,  ім’я, рік народження автора,  назву роботи, номер мобільного телефону для контакту.
  3. Оригінали творчих робіт приймаються до 15 травня 2020 року.  Роботу потрібно залишити у скриньці з поміткою “ Повір у себе і в тебе повірять інші”, що знаходиться на прохідній у Ковельській міській раді.
  4. Конкурс відбудеться у режимі онлайн. Роботи учасників будуть розміщені на платформі SurveyMonkey.
  5. Проведення  голосування відбуватиметься на онлайн платформі SurveyMonkey з 18 по 24 травня 2020 року.
  6. Оголошення результатів - 25 травня 2020 року.

Умови для голосування та визначення переможців:

1.  На платформі SurveyMonkey  за пізніше вказаним посиланням, у вільному доступі для перегляду буде розміщено роботи учасників.

2.  Всі охочі зможуть проголосувати, обравши одну творчу роботу учасників.

3. Система зафіксує та автоматично підсумує результати зібраних анонімних голосів.

4.  Роботи, які зберуть найбільшу кількість голосів будуть визнані переможцями.

5. Переможці конкурсу  "Повір у себе і в тебе повірять інші" будуть нагороджені подарунками.

Переглядів: 403 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0