Головна » 2020 » Травень » 03

Слова вдячності та моральна підтримка - важливе розуміння для кожного з нас.

Отож, ми підтримуємо Всесвітній челендж вдячності та розпочинаємо до нього підготовку. Своїми оплесками ми висловимо подяку усім тим, хто бореться та залишається на роботі задля нас, ризикуючи власним життям.
Запрошуємо та закликаємо абсолютно усіх учнів, керівників та учителів долучитися до хорошої справи. Підтримати і всю Україну і нас!
Все, що вам потрібно зробити - це відзняти горизонтальне відео, де ви мовчики аплодуєте 3-5 секунди та надіслати у Viber або Telegram за номер телефону +380994085359 до 06.05 (тобто середи)
Впевнені, разом - ми сила!
Переглядів: 294 | Добавив: makhnyukangelina | Дата: 03.Тра.2020 | Коментарії (0)

Відтепер, кожної середи о 14:00 ми будемо з'являтися у ефірі нашого інстаграму (@nvk11_kovel) в рамках "МОЛОДІЖНОГО РАДІО":
- корисні поради та лайфхаки;
- запрошення успішних людей;
- привітання на замовлення (у будь-який день);
- хвилини сміху;
- спілкування з вами та гарний настрій;

Ведучими будуть різні учні, які прагнуть попрактикувати навички радіо- та теле- ведучих. Спробувати себе у ролі журналіста та навчитися навикам комунікації з людьми.

Перший ефір уже відбувся 29 квітня, ведучим якого став Сергій Яковлєв, учень 9-А класу. А гостем - Руслана Ятчук - учениця 12 школи, постійна волонтерка молодіжного центру "Місто Ідей", перем ... Читати далі »
Переглядів: 325 | Добавив: makhnyukangelina | Дата: 03.Тра.2020 | Коментарії (0)