Головна » 2017 » Листопад » 27 » Посвята першокласників
Посвята першокласників

Малюки, які щойно переступили поріг школи, провчились всього два місяці. Вони ще тільки починають крокувати стежиною знань, відчувати перші труднощі і перемоги, але вже сьогодні кожен з них з гордістю сказав: «Я вже школяр!».
          Вже стало доброю традицією в нашому закладі, кожного року восени, п роводити «Посвяту в першокласники». З 14 по 16 листопада  відбулись урочисті лінійки, де вся шкільна родина вітала своїх першокласників. Зі словами привітання звернулися до дітей представники адміністрації: Сидорук Галина Олексіївна, Вознюк Антоніна Адамівна, Сметюх Алла Миколаївна. Вони побажали дітям успіхів і відмінних оцінок , а також вручили їм дипломи школяра.
         Посвяти відбулись , а попереду довгі і зовсім нелегкі кроки до пізнання Країни Знань, де добрими і надійними супутниками дітям стануть вчителі та батьки. Хочеться побажати першокласникам сміливо вивчати світ науки, дружити з книгами, навчатися мови рідної та любити свій рідний край.

Переглядів: 479 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0