Головна » 2017 » Листопад » 25

23 листопада у нашій школі проходив конкурс чарівності, ніжності, елегантності та неперевершеності. Міс Осінь 2017. У дійстві взяли участь 6 конкурсанток-учениць 5 класів, А судило усе справедливе журі, у складі: Сметюх А.М.(голова журі,заступник директора з виховної роботи), Максимчук Л.В.(вчитель музики), Ліни Олександрівни (вчитель англійської мови),та Дарії Рошук (президент учнівської республіки). У першому конкурсі дівчатка представляли себе, розказали своє кредо, демонстрували презентації, та виконали чудове дефіле. Другій конкурс під назвою "Ерудит",в якому кожній було задане запитання, за відповідь якого давався 1 бал. Конкурси "Коронний номер", "Коса-дівоча краса" та "Модельєр" п ... Читати далі »

Переглядів: 482 | Добавив: danuscka3 | Дата: 25.Лист.2017 | Коментарії (0)