Головна » 2022 » Листопад » 11

10 листопада у стінах навчального закладу відбулася учнівська конференція, головним питанням якої було інавгурація новообраного президента ліцею №11. Отож, за результатами голосування, найбільшу кількість балів набрав учень 10-Б класу  Степанець Ілля.
На очах в учнів він склав присягу та пообіцяв створити цікаве, змістовне шкільне життя. Аби "творилися" ідеї, варто мати міцну к ... Читати далі »

Переглядів: 212 | Добавив: sonikdmitruk11 | Дата: 11.Лист.2022 | Коментарії (0)

Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов'їною.
Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. З цього приводу у нашому ліцеї було проведено інтелектуальне, розважальне шоу "Хто зверху?" для п'ятикласників (5-А, 5-В). Вихованці ліцею брали участь у різноманітних конкурсах. Через гру діти розвивали інтерес до вивчення української мови. У класі панувала святкова атмосфера, дружелюбні посмішки супроводжували нас протягом всього дійства.

Переглядів: 79 | Добавив: sonikdmitruk11 | Дата: 11.Лист.2022 | Коментарії (0)

#радіодиктант_національної_єдності

Пишемо щороку, наші учні знають, що це вже традиція.

Цьогоріч доєдналися всі охочі учні з 10-х, 9-Б класу.

Щиро, піднесено звучав диктант авторства Ірини Цілик "Твій дім", який читала легендарна Ада Роговцева.

Мріємо наступного року писати диктант про перемогу.

Переглядів: 80 | Добавив: sonikdmitruk11 | Дата: 11.Лист.2022 | Коментарії (0)