Головна » 2021 » Січень » 12

Український народ багатий на національні обряди та традиції. Першим та одним з найвеличніших свят зимового циклу є Різдво Христове. Яке Різдво без Української колядки та вертепу? Різдво – це улюблене свято всіх дітей. І саме вони ще заздалегідь із радістю і захопленням вивчають колядки, щоб згодом прославляти народження Христа. З особливим трепетом до різдвяного дійства готувалися й учні ЗЗСО ліцею №11 міста Ковеля.Різдвяні привітання записували учні 5-11класів на відео.Основна мета заходу — відродження українських традицій під час святкування новорічних свят та Різдва Христового, вивчення нових колядок, віншувань, повторення вже вивчених. Кажуть, що справжнє свято Різдва не достатньо побачити. Його потрібно відчути . Воно завжди особливе та н ... Читати далі »

Переглядів: 229 | Добавив: nataliaklimuk18 | Дата: 12.Січ.2021 | Коментарії (0)