Головна » 2018 » Лютий » 19 » Звітний концерт 2018
Звітний концерт 2018

Нещодавно відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності  НВК «ЗОШ №11-Ліцей»м Ковеля.

Шановне журі зустрів духовий  оркестр  (керівник Василь Павлович). Продовжив концерт хор «Ластівка» (керівник Людмила Віталіївна).       А далі залом покотилася мелодія і пісн і« Волинь»,«Моя мама», «Калина», «Ти посміхаєшся до мене», «Голубе сивий», «Перерва», (музичний керівник – Людмила Максимчук та Юрій Питель).
Приємно, коли школа плекає у дитячих душах любов до України, рідної землі, краю в якому зростав. Особливо в душу запали патріотичні пісні «Я в Україні живу», «Молитва за Україну». (керівник Людмила Максимчук), а серце стискалося від гордості за рідний край, який щороку рясно родить талановитими дітьми, дітьми України.
Подивитися на свято прийшло чимало гостей: батьків, дідусів та бабусь. Усі щедро нагороджували артистів гучними оплесками та щиро дякували  за гарну організацію та подаровані хвилини піднесеного настрою.

Переглядів: 683 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0