Головна » 2015 » Лютий » 25 » Зустріч учнів з воїнами АТО
Зустріч учнів з воїнами АТО

Цими днями у Ковелі перебували бійці антитерористичної операції на сході України, які приїхали сюди, аби забрати бронетранспортер, переданий їм із військової частини міста Володимир Волинський. За ініціативою представника батьківського комітету 8- А класу Краснощокова Віталія Володимировича, з метою формування патріотичних почуттів молоді у вівторок, 24 лютого  учні  6-В та 8-А класів прийшли на зустріч з бійцями.

Під час зустрічі воїни розповіли школярам про нелегкі бойові будні, показали подаровану машину БТР, якій бійці дали назву Бон Джові -2.  Учні задавали героям безліч питань і про умови проживання в місцях бойових дій, і про те, коли закінчиться війна, про обереги, які носять солдати. Завершилася зустріч тим, що бійці побажали дітям  добре вчитися, аби в майбутньому стати розбудовниками нашої понівеченої країни.

Переглядів: 563 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0