Головна » 2021 » Травень » 24 » "Знай, вивчай і поважай"
"Знай, вивчай і поважай"

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно вчинити у тій чи іншій екстремальній ситуації. Тому, навчаючи сьогодні дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 17 по 21 травня в ЗЗСО «Ліцей №11 м.Ковеля» пройшов тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.

У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: єдиний національний урок "Будь помітним на дорозі»; профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху з учнями, що мають велосипеди, роликові ковзани, скейти; виготовлення закладок для книг із зображенням основних дорожніх знаків; контроль-тест «Правила дорожнього руху»; практичний турнір «Маневри велосипедиста»; виставка малюнків, колажів, плакатів учнів 5-6-их класів «Безпечне середовище учасника дорожнього руху»; урок за участю представників патрульної поліції « Модель безпечного дорожнього середовища»; оформлення й розповсюдження учнями 8-их класів інформаційних буклетів з питань доцільності використання пасків безпеки, дитячих крісел, світлоповертальних елементів; лялькова вистава для учнів 1-2-их класів «Лісова школа дорожнього руху»; екскурсії для першокласників «Спостереження за роботою світлофора»; виставка малюнків «Будеш правила знати дорожні – збережеш життя, подорожній»

Проведені заходи були цікавими, змістовними й сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань правил дорожнього руху.

Переглядів: 349 | Додав: nataliaklimuk18 | Рейтинг: 0.0/0