Головна » 2015 » Жовтень » 7 » Зі святом вас, учителі!
Зі святом вас, учителі!

День учителя… Цей хвилюючий день з нетерпінням чекають як вчителі, так і учні. Саме в цей день учні можуть відчути себе вчителями, адже традиційно напередодні святкування цієї події у нашому навчальному закладі проходить День самоврядування, упродовж якого учні проводять уроки, виконують роль адміністрації, яку напередодні обирають під час проведення інтелектуальної ділової гри «Лідер». Цьогоріч обов’язки директора виконувала учениця 10 класу Мороз Анна.

Продовжилося святкування концертною програмою «Від усієї душі», яку підготували учні школи для усіх працівників  закладу, а також для запрошених на свято вчителів-пенсіонерів.

Найприємнішим сюрпризом для педагогів стала формація, яку створили лідери учнівського самоврядування та розмістили у вестибюлі школи. На ній учні розмістили світлини вчителів та прикрасили кольоровими кульками.

На завершення свята старшокласники запросили усіх вчителів за солодкий стіл.

Ще раз вітаємо зі святом вас, шановні вчителі!

Переглядів: 564 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0