Головна » 2018 » Квітень » 16 » Здоров'я людини- безцінний дар, тому ставитися до свого здоров'я треба бережливо, з турботою та повагою.

Учні НВК «ЗОШ №11-ліцей» – за здоровий спосіб життя. З нагоди Всесвітнього дня здоровя, 12 квітня відбулася загальношкільна   «Руханка» під девізом   «Здорова дитина – здорова країна
     Усі фізичні вправи, застосовані під час заходу, були розроблені та підібрані учителями фізкультури.  Зарядку проводили  учениці 9-А класу .
       Для  початкової ланки «Руханку »  було проведено у приміщенні школи. Учні старшої та середньої ланки   виконували зарядку вже на подвірї школи.
     Всі учасники «Руханки» отримали  величезне задоволення і хороший настрій .

Переглядів: 627 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0