Головна » 2022 » Жовтень » 1 » З днем народження, рідна школо!
З днем народження, рідна школо!

У ці вересневі дні наш освітній заклад зустрів 40-річний ювілей. Ювілей...Звучить гучно, красиво, але і дещо сумно.   Приємно усвідомлювати, що нашій школі 40 років. Але за цією датою скільки всього сховано: злети і падіння, стрімкий поступ і тиха буденність, цілі покоління учнів, учителів, батьків, реформ і змін… Паперові, електронні журнали і щоденники, п’ятибальна система оцінювання, самостійні і контрольні роботи, екзамени, документація, тести, моніторинги, ДПА та ЗНО,  синхронне та асинхронне дистанційне навчання...Та стіни школи кожному з нас на багато років стали рідною домівкою, де можна було порадіти та поплакати, поділитися таємницями з друзями та долучитися до офіційної інформації, отримати прочухана чи винагороду, а інколи, просто помовчати. Тут завжди можна було бути собою. І це, мабуть, найголовніше. То ж, рідна школо, нехай традиції твої завжди підтримуються і примножуються новими поколіннями, щоб ти завжди була школою радості для дітей, школою спокою для батьків, творчості- для вчителів і обов’язково- школою успіху для всіх. Щоб навчання було приємним і радісним, щоб ми всі гордилися, що навчалися, працювали та були частинкою історії школи- ліцею №11 м.Ковеля.

Пропонуємо вам переглянути невеличку частинку історії нашого ліцею.

Переглядів: 101 | Додав: sonikdmitruk11 | Рейтинг: 0.0/0