Головна » 2019 » Листопад » 7 » Всеукраїнський місячник бібліотек
Всеукраїнський місячник бібліотек

З 01.10. – 31.10.2019 р. у школі проходив місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Бібліотека нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня»

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек, який є професійним святом працівників бібліотек. Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ; це храм духовності, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках істини, а й за розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги. Для більшості людей бібліотеки – це частина їхнього життя.

Під час Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у ліцеї № 11 м. Ковеля були проведені бесіди :

• «Діти , книга , бібліотека» , «Як виховати творчого читача?»

Екскурсії в бібліотеку і посвята в читачі учні 2-х класів.

• Буккросинг: «Мандруюча книга »

• Благодійна акція: «Книжка в дарунок бібліотеці"
  • Дублер шоу : «Бібліотекар на час»
  • Інтерактивний кардмейкінг: виготовлення закладок на паралелі 3-4 класів.
  • Огляд літератури «Книги –рекордсмени шкільної бібліотеки »
  • Сринька ідей та відгуків : «Якої бібліотеки потребують читачі?»

• Визначення кращих читачів бібліотеки
  • Рекламні слогани про бібліотеку : «У світ через книгу», «Ти читаєш? Ти кращий!» на паралелі 9- 11 класів.

• Фотоконкурс «Я і моя улюблена книга»

$IMAGE9$   $IMAGE11$

Переглядів: 367 | Додав: alonarizko7 | Рейтинг: 0.0/0