Головна » 2016 » Лютий » 18 » Вони загинули за Україну
Вони загинули за Україну

У всесвітній історії, як і в історії України, є події, що стали знаковими, стали символічними. Такою подією є героїчна смерть під Крутами молодих захисників української держави, яка заявила світові, що вона хоче бути господарем у своїй хаті.

Нещодавно учні та вчителі нашої школи зібралися в актовій залі для того, щоб  вшанувати подвиг героїв, які віддали  свої життя за незалежність України в далекому 1918 році. Адже не плин часу утворює відстані, а людська пам‘ять: чим довше ми пам‘ятаємо історичні події – тим менше вірогідність їх повторення в майбутньому.

Присутні на заході, що був підготовлений силами учнів та класних керівників 9-их класів, мали змогу пригадати події тих далеких років. А також поринути в атмосферу героїзму, мужності юнаків-студентів, які без вагань стали на захист держави: триста проти багатотисячної кількості більшовиків. Це був прояв патріотизму і героїзму у найвищому розумінні цих слів.
              Слава й шана полеглим Героям!

Переглядів: 488 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0