Головна » 2020 » Лютий » 13 » Виставка-конкурс "Знай і люби свій край"
Виставка-конкурс "Знай і люби свій край"

11 лютого 2020 року у ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» була проведена виставка-конкурс з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!».

Учні ЗЗСО ліцею №11 м. Ковеля взяли активну участь у міському конкурсі. Від закладу подали такі роботи:

1. Шваліковський Андрій, учень 2-Д - виріб з соломки «Коза-дереза»
  2. Наумчик Єва ,учениця 2- Д класу – виріб з соломки «Ангел-охоронець»
  3. Рибалко Іван , учень 4- Б класу – народна лялька «Українська господиня»
  4. Махун  Мар’яна ,учениця 2- Д класу – бісероплетіння  «Букет фіалок »
  5. Варинюк  Вероніка , учениця 2- Д класу – бісероплетіння «Грошове дерево»
  6. Махун  Суламіта , учениця 2- Д класу – виріб з природних матеріалів «Різдвяна свічка»
  7. Колективна робота , учні 2 – В класу :стрінг – арт «Млина старого крутять жорна…»
  8. Дмитрук Катерина , учениця 2 – Д класу – декупаж «Загадай бажання»
  9. Гуска  Катерина , учениця 2 - В класу – живопис «На щасливу дорогу »
  10. Гнатюк Анастасія , учениця 8 -  Г класу – живопис «Український край»
  11. Вдов᾽як Софія , учениця 7 – В класу – живопис «Україночка»
  12. Колективна робота: Романюк Катерина, Тимошик Діана, учениці 8- А класу – художня вишивка «Прадавні наші шви…»
  13. Колективна робота: Вдов᾽як Софія, Долінчук Анна , Супрунюк Надія, Шворак Софія, учениці 7 – В та  7 – Г класів – аплікація «У природи немає поганої погоди…»

А роботи : колективна робота , учнів  2 – В класу :стрінг – арт «Млина старого крутять жорна…» та колективна робота: Романюк Катерина, Тимошик Діана, учениць  8- А класу – художня вишивка «Прадавні наші шви…» були відібрані на обласний конкурс.

Виставка-конкурс проводиться з метою сприяння реалізації творчих задумів,
залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому
середовищі, своєму житті, пробудження у дітей та учнівської молоді поваги до національної
культурної спадщини.