Головна » 2020 » Лютий » 26 » Виставка-конкурс «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
Виставка-конкурс «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

25 лютого 2020 року у Ковельській міській станції юних техніків була проведена виставка-конкурс з науково-технічної творчості учнівської молоді: «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Учні ЗЗСО ліцею №11 м. Ковеля взяли активну участь у міському конкурсі. Від закладу подали такі роботи:

1. Петровська Анастасія , учениця 3 – Г класу – «Затишний дім»

2. Гаврилюк Еліна , учениця 3 – Г класу – «Альтанка мрій»

3. Кіндер Наталія , учениця 3 – Г класу – «Локомотив»

4. Шайнюк Ярослав , учень 4 – В класу – «Швидкий паротяг»

5. Балюк Ростислав ,учень 7 – Б класу – «Фірдборд»

6. Бєлих Владислав , учень 7 – Б класу – «Механізм електронного кодового замка»

Робота Шайнюка Ярослава "Швидкий паротяг" була відібрана на обласний конкурс.

Виставка-конкурс проводиться з метою сприяння реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі, своєму житті, пробудження у дітей та учнівської молоді поваги до національної культурної спадщини.

Переглядів: 395 | Додав: alonarizko7 | Рейтинг: 0.0/0