Головна » 2014 » Жовтень » 1 » Відзначення Міжнародного дня миру
Відзначення Міжнародного дня миру

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню. Його почали святкувати у 1982 році. До 2001 року цей день святкували кожен третій вівторок у день відкриття чергової сесії ООН. Проте в резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування Міжнародного дня миру має проходити кожен рік в одну і ту ж дату — 21 вересня.
        Учнівський та педагогічний колективи нашого навчального закладу не залишилися осторонь проблеми збереження миру у нашій державі. Упродовж тижня у школі проходили заходи, приурочені Міжнародному дню миру. В усіх класах відбулися Єдині уроки під гаслом «Сталий мир сталого майбутнього», учні молодших класів підготували малюнки для виставки «Ми –творці мирного майбутнього в державі», класоводи та класні керівники підготували та провели тематичні виховні години, уроки мужності. Силами учнівського самоврядування був підготовлений радіоефір на тему «Право народів на мир», а також  проведена загальношкільна акція «Голуб миру». Відзначення  цього свята завершилося загальношкільною лінійкою.

Переглядів: 566 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0