Головна » 2015 » Січень » 26 » Відбудеться Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»
Відбудеться Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Всеукраїнською благодійною асоціацією «Рівний-рівному», мерією м. Стара Любовня Словацької Республіки з 30 квітня по 3 травня 2015 року планують проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».

Метою фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; популяризація європейських цінностей; зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн заради миру та майбутнього.

Фестиваль відбуватиметься серед молоді України, Словацької Республіки та інших країн в місті Стара Любовня Словацької Республіки.

Під час фестивалю відбудеться конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я» й виступи вокальних, хореографічних колективів.

Додаток:

Інформаційний лист.doc