Головна » 2018 » Березень » 27 » Великоднє диво власноруч
Великоднє диво власноруч

Великодня свічка – символ світла, яке виносять назовні між людей, оскільки жертва Ісуса Христа на хресті спричинила відновлення внутрішнього світу людини. Просвічені Воскреслим Христом, ми зможемо йти у світ і не блукати, бути життєрадісними й ставати світлом для інших.

І попри те, що за вікнами далеко не весняне надвір'я, у нашій школі панує по-справжньому світла атмосфера. 28 березня учнями 7-Г класу (вихованці гуртка «Творча майстерня») та класним керівником Тетяною Анатоліївною Понедільник було проведено майстер – клас «Великодній підсвічник» у екостилі. Цекут Софія, Бляшук Анастасія та Андрусик Олександра продемонстрували підсвічники виготовлені на гурткових заняттях, поетапно розповіли про виконання виробу та послідовно його зробили. Яскраві вогники виблискували на декоративних виробах, які виготовили власноруч діти та вчителі школи. Усі з великим захопленням та бажанням підбирали різноманітний матеріал для своєї композиції (гілочки берези, верес, самшит, сухі квіти, пеньочки та декоративні елементи). Творча атмосфера панувала на перервах та уроках і надихнула багатьох глядачів для створення виробу у колі сім’ї.

Тетяна Понедільник, учитель образотворчого мистецтва та художньої культури

Переглядів: 737 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0