Головна » 2014 » Квітень » 24 » Великдень єднає
Великдень єднає

Виглянуло весняне сонечко, природа ожила, заспівали пташки і зацвіли перші квіти, і до людей прийшла в дім радість: Пасха Христова — найсвітліший, найрадісніший день, коли усі християни святкують воскресіння Ісуса Христа!

Не залишилися осторонь великого християнського свята  вчителі та учні нашого навчального закладу, які долучилися до загальноміської акції «Великдень єднає», яка відбулася 18 квітня на бульварі Лесі Українки вперше у Ковелі.

Продовжилися святкування 23 квітня уже в стінах  рідної школи, де відбулася виставка пасхальних композицій, створених учнями 1-7 класів.

Під час підготовки до виставки учні мали можливість ознайомитися із різними елементами пасхального декору, навчилися виготовляти пасхальні листівки та деревця. Учні отримали велике задоволення від виготовлених робіт, а також бажання дарувати свій виріб рідним та друзям.

Переглядів: 598 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0