Головна » 2023 » Березень » 6 » В світі казки
В світі казки

До 395 - річчя від дня народження чудового казкаря Шарля Перро бібліотекарі провели казковий калейдоскоп « Шарль  Перро - його казки понад часом» на який були запрошені учні 3- го А класу .  На заході бібліотекарі розповіли про життя Ш. Перро і запросили дітей відправитися в захоплюючу подорож по книгам казкаря. Для наших гостей були  показана презентація та відео присвячені життю та творчості Шарля Перро,   учні з великим інтересом та захопленням  розгадували кросворд .А щоб  візит - знайомство запам'яталося нашим юним користувачам  якнайкраще, бібліотекарі запропонували своїм відвідувачам гру, в якій потрібно було знайти предмети чи атрибути різних казок, та назвати, з якої казки він "загубився". Не обійшлося і без гри-вікторини, під час якої діти відгадували героїв казок.Також для огляду була представлена книжкова виставка «Сторінками казок великого казкаря».

Переглядів: 66 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0