Головна » 2015 » Лютий » 20 » Урок мужності: «Герої не вмирають»
Урок мужності: «Герої не вмирають»

13 лютого у НВК «ЗОШ №11-ліцей» відбувся урок мужності «Герої не вмирають». Захід був присвячений річниці виведення військ з Афганістану та вшануванню пам'яті бійців загиблих в АТО. На уроці мужності були присутні учасники бойових дій в Афганістані Токар Олександр Сергійович та Вольський Михайло Анатолійович, а також волонтери: Панасюк Ірина, Коршунова Анна, Приходько Серій та учасник бойових дій АТО Величук Андрій. У гості завітала методист управління освіти Колеснікова Жанна Василівна.

У підготовці даного уроку брали участь учні 9-Б та 10-го класів. На зустрічі хвилиною мовчання вшановували пам'ять загиблих воїнів-Афганців та бійців АТО. Учні молодшої ланки нашої школи вирішили підтримати солдатів, вручивши їм браслети-обереги та янголів, виготовлених власноруч.

Для підтримки бойового духу хлопців на схід волонтерами були передані дитячі малюнки та листи. Від учнівського колективу 51-ій механізованій бригаді була передана маскувальна сітка.

Ми не байдужі до ситуації в країні, тому як можемо допомагаємо нашим захисникам! Долучайтесь!

Переглядів: 805 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0