Головна » 2018 » Вересень » 21 » Туристичними стежками
Туристичними стежками

Відповідно до річного плану роботи навчального закладу, напередодні відзначення Дня туризму та з метою оздоровлення дітей, популяриції здорового способу життя, продовження традицій навчального закладу та учнівських колективів.

20.09.2018 року було проведено День туризму в НВК №11-ліцей.

Учні 1- 4 класів ходили зі  своїми класними керівниками на екскурсії. А от вже для 5-их класів був проведений квест у межах прилеглої до школи території, та екскурсії до лісу.

Учні 6-их класів на спортивному майданчику школи брали участь в естафетах:

• «Лабіринт»
  • «Купини»
  • «Перерва»
  • попадання в ціль
  • біг з ракеткою і тенісним м'ячем

Організовували естафети  вчителі фізичної культури, класні  керівники та учні 11-Б класу.

Учні 7-10-их класів – брали участь в туристсько-спортивні змагання в районі лісосмуги. Для 7-их класів був проведений конкурс «Справжні туристи». Він включає в себе складання рюкзака, визначення круп, визначення топографічних знаків та географічний конкурс «Крокодил». У 8-их класах була проведена техніка пішохідного туризму. Це в'язання вузлів, перетягування линви та ігри. А вже для  9-10-их класів  провели туристсько-краєзнавчий конкурс. Були такі етапи:

• види вогнищ(складання)
  • азимут
  • картографічна мозаїка
  • розкладання намету
  • гра «Світ навиворіт»(столиці країн)

Можна підвести такі підсумки. Серед 6-их класів 1 місце здобула команда 6-А класу, 2 місце команда 6-Б класу, 3 місце 6-В клас, 4 місце 6-Г.

За результатами конкурсу «Справжні туристи»:

1 місце 7-В клас

2 місце 7-А клас

3 місце 7-Б клас

4 місце 7-Г клас

Результати техніки пішоходного туризму

1 місце 8-А клас

2 місце 8-Г клас

3 місце 8-В клас

Результати туристсько-краєзновгочо конкурсу

1 місце - 9-Б клас

2 місце – 10-А клас

3 місце – 9-А клас

4 місце – 10 –Б клас

5 місце – 9-В клас

Підготовка таких заходів вимагає великих витрат часу та сил, але їх варто робити. Щасливі обличчя дітей - найкраще підтвердження того. Такі заходи приносять велику користь у вихованні молоді. Загальношкільний вихід у ліс - це не тільки оздоровлення дітей і пропаганда туризму. Змагання й підготовка до них допомагають згуртувати клас, здружити між собою класи, учителям - краще пізнати своїх вихованців.

Переглядів: 884 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0