Головна » 2019 » Березень » 22 » Тиждень молодого педагога
Тиждень молодого педагога

У період з 18.03 по 22.03 пройшов тиждень молодого педагога. У навчальному закладі працює 11 вчителів, стаж роботи яких не перевищує 3-х років. Це вчитель біології Романова С.Ф., вчитель хімії Ковч Б.Ю., вчителі початкових класів Місюра Н.І., Корчмарчук Т.О., Ковальчук Т. А., Горова Л.В., логопед Петрушенко І.В., вчитель англійської мови Радчук І.Б., вчитель інформатики Топольська С.С., вчитель фізичної культури Супрунович І.В., педагог-організатор Мельник В.І.
         Педагоги – наставники постійно надають рекомендації щодо самоосвітньої роботи молодих спеціалістів, ознайомлюють їх з науково-методичною літературою, обговорюють творчі здобутки інших учителів, надають допомогу у підготовці до уроків, позакласних заходів.

Адміністрація школи намагається створити для молодих спеціалістів таке методичне середовище, в якому їм би хотілося творити.
    Під час Тижня молодого вчителя були проведені відкриті уроки, індивідуальні заняття, на яких молоді спеціалісти продемонстрували свої вміння планувати конспект завдань уроку, виділяти основні моменти уроку, організовувати діяльність учнів, активізувати їх пізнавальну активність. Усі молоді спеціалісти творчо підійшли до підготовки й проведення відкритих уроків. Простежувався особистий педагогічний почерк кожного з них.
    Під час обговорення уроків вчителі-наставники вносили корективи та давали поради щодо методики проведення уроку.

Переглядів: 375 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0