Головна » 2014 » Травень » 15 » Талантами славиться наша земля
Талантами славиться наша земля

Наша Україна багата талановитими людьми, які своєю працею звеличують її. Це композитори і вчені, літератори і художники, співаки та інженери. І привели їх до вершин слави наполеглива праця та дитячі зіркові мрії.

Саме для того, щоб показати, на що здатні наші діти, зібралися вчителі та учні 5-7 класів 14 травня в актовій залі школи на святкове дійство «Талантами славиться наша земля». Присутні мали змогу милуватися  чарівним співом дівчаток 6-В класу, захоплювалися грою на музичних інструментах учнів 5-Б, 6-А, 6-В, 7-А класів.

Приємно здивував дует у складі Ягодинця Кіріла та Сельвашук Лізи, які виконали українську сучасну пісню.

Не менш цікавою виявилася виставка малюнків та виробів із бісеру, яку презентували дівчатка 6-Б та хлопчики 7-А класів.

Вразили талантом складати вірші учениці Прокоп’єва Тетяна з 5-А класу та Іванова Вікторія з 7-Б класу.

Тож нехай щороку поповнюється наша школа новими талановитими зірочками!

Переглядів: 859 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0