Головна » 2018 » Січень » 23 » Срібні дзвіночки
Срібні дзвіночки

17 січня, у  Палаці учнівської молоді імені Івана Франка відбувся міський конкурс української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки». Мистецьке дійство проводилось з метою популяризації традицій українського вокального мистецтва, відкриття нових обдарувань та їх подальшої участі у мистецькому житті краю.

Понад 30 конкурсантів демонстрували своє вокальне мистецтво у трьох вікових категоріях. Згодом компетентне журі визначило переможців .

Серед конкурсантів, свої вокальні здібності також демонстрували  учні і нашої шоли: Здробилко Олена (10-Бкл.), Морозов Роман (9-В кл.), Думич Юрій(5-Б).

У середній віковій категорії, почесне ІІ місце здобув Морозов Роман (керівник Максимчук Людмила Віталівна). Бажаємо,щоб ця перемога для Романа була лише стартом. І попереду на нього чекало ще багато звершень.

За активну участь у конкурсі  журі відзначило Дипломами управління освіти Здробилко Олену та Думича Юрія.

Бажаємо успіхів тим, хто поїде захищати честь міста на обласному конкурсі!

Переглядів: 568 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0