Головна » 2023 » Січень » 21 » Соборність духу,розуму і серця
Соборність духу,розуму і серця

20 січня до Дня Соборності України  бібліотекарями було проведено тематичну годину «Соборність духу,розуму і серця» у 8-Г класі. Тематична година організована з метою виховання національної свідомості учнів,відродження паростків духовності, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини. Бібліотекарі оформили книжкову виставку присвячену події,організували перегляд відеороликів «Разом з власної волі з 1919 року»,»Історія української державності»,презентацію «Соборність духу,розуму і серця», учні декламували вірші та взяли участь в інтерактивній грі «Україна-рідний край». Представлені до уваги учасників виховного процесу  заходи, допомогли не лише краще пізнати історію нашої держави,а й сприяли піднесенню їх національної свідомості.

Переглядів: 107 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0